Golf Hostivař

Hlavní recepce

tee time, green fee, členství

724 124 818

Recepce driving range

lekce trenérů, kurzy

274 772 769
Fotogalerie
EN mail heart RSS Facebook

Magazín Golf Hostivař

magazín léto 2013

Naše další areály

Tenis Hostivař    Squash Hostivař    Ski MU

Online rezervace

Online rezervace

Generální partner

logo csob

Předpověď počasí

Partneři areálu

partneri animace

Mediální partneři

media animace

Oficiální dodavatelé

dodavatele animace

GolfShop

GolfProfi shop Hostivař

Reklama

Hickory golf
golfžurnál
Green relax
reklama vpravo 5
Golf Courses
Chci odebírat týdenní zpravodaj
Rezidence GH
areál roku 2013

Postup pro získání členství v Golf Club HostivařPřihláška do Golf Club Hostivař k tiskuPřihláška do Golf Club Hostivař on-lineZastavte se na recepci areálu GH a pořiďte si členství IHNED

Na recepci areálu GCHOS si kupte některý balíček skupiny DRIVE, vyplňte a odevzdejte přihlášku do klubu, která je součástí balíčku, společně s fotografií pasového formátu na recepci areálu GCHOS. V případě tzv. prvočlenství, kdy současně žádáte o zápis HCP na server, přiložte k přihlášce i originál či kopii osvědčení pro hru na hřišti. Naše recepční Vám ihned vystaví kartu, která k Vašemu typu členství náleží. Pokud máte zájem o členství DRIVE top nebo plus nezapomeňte na fotografii pasového formátu, která je součástí slevové karty.


O schválení či neschválení přihlášky budete vyrozuměni dopisem o na vaší kontaktní adresu uvedenou na přihlášce. Po zpracování přihlášky ze strany GCHOS budete cca do 14 dnů zaregistrováni na serveru České golfové federace (ČGF). Po provedení registrace máte okamžitou možnost přihlášení se na turnaje vypsané na serveru ČGF již jako člen GCHOS. Karta ČGF bude pro vás na recepci GH připravena cca za 3 týdny od podání přihlášky. Jakmile vaší kartu obdržíme od ČGF, zašleme vám oznámení na váš e-mail.


Kupte si členství ON-LINE

Pokud nemáte možnost zastavit se v našem areálu, vyberte si některý balíček skupiny DRIVE a  vyplňte přihlášku do klubu on-line. Nezapomeňte vyplnit zejména kontaktní adresu, telefonní číslo a  vaší elektronickou adresu, kam vám budeme zasílat klubové informace.  V případě prvočlenství, kdy žádáte současně o první zápis HCP na server České golfové federace (ČGF), zašlete kopii Osvědčení pro hru na hřišti na e-mail: klub@golfhostivar.cz.


Po odeslání přihlášky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste do přihlášky vyplnil/a, pošleme během týdne vyjádření o Vašem přijetí/nepřijetí do GCHOS a případně i platební předpis. Po schválení přihlášky budete zaregistrován na serveru ČGF a v databázi GCHOS. Balíček DRIVE!, ve kterém naleznete řadu golfových dárků, informačních materiálů a voucherů, Vám po připsání platby na účet Golf Clubu Hostivař pošleme na Vaši adresu.

Copyright © Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10, info@golfhostivar.cz

Design © MABEL