Golf Hostivař

Hlavní recepce

tee time, green fee, členství

724 124 818

Recepce driving range

lekce trenérů, kurzy

274 772 769
Fotogalerie
EN mail heart RSS Facebook

Magazín Golf Hostivař

magazín léto 2013

Naše další areály

Tenis Hostivař    Squash Hostivař    Ski MU

Online rezervace

Online rezervace

Generální partner

logo csob

Předpověď počasí

Partneři areálu

partneri animace

Mediální partneři

media animace

Oficiální dodavatelé

dodavatele animace

GolfShop

GolfProfi shop Hostivař

Reklama

Hickory golf
golfžurnál
Green relax
reklama vpravo 5
Golf Courses
Chci odebírat týdenní zpravodaj
Rezidence GH
areál roku 2013

Golfové kurzy


Možnost naučit se hrát golf je účinný způsob pro budování úzkých osobních vztahů s vašimi zákazníky. Pro tyto účely budete mít v pravidelný termín rezervovanou část našeho tréninkového areálu i s profesionálními trenéry. Pak již stačí potěšit vaše vybrané zákazníky pozváním: „Pojďte se s námi naučit hrát golf!“
Nabízíme 2 typy kurzů:

Seznamovací kurz pro začátečníky
Kurz pro všechny zájemce o golf. Vhodné pro partu přátel i firemní zákazníky. Pod vedením našich profesionálních trenérů je určen všem, kteří se o golfu chtějí dozvědět více a vyzkoušet si i první odpaly. Kurz je určen pro skupinu o 3 až 5 účastníků. Délka kurzu je 55 minut. Kurzy se konají v indoorové hale nebo ve venkovním tréninkovém areálu.

Kurz k získání HCP 54
Kurz, který připraví účastníky na získání HCP. Předpokladem úspěšné přípravy je souběžné individuální trénování po dobu kurzu. Kurz je zaměřen především na praktický nácvik techniky golfové hry, zároveň získáte znalosti golfových pravidel. V případě potřeby je možné dohodnout další individuální lekce s trenérem pro intenzivnější přípravu. Kurz je určen pro skupiny o 3 až 4 účastnících. Délka kurzu: 12 týdnů - 12 lekcí á 55 minut (každý týden 1 lekce).

 

GOLFOVÁ AKADEMIE

Golfová akademie Hostivař, to je propracovaný systém golfového vzdělávání pro každého, komu je více než čtyři roky. Hráči všech úrovní, dokonce ti, kdo ještě hráči golfu vůbec nejsou a nejsou si ani jisti, že by jimi být chtěli, si mohou vybrat z široké nabídky kurzů a lekcí, zaměřených na všechny herní úrovně a všechny herní problémy. Systém kurzů, skupinových i individuálních, na sebe navzájem navazuje tak, aby se každý postupně propracoval k dobrým výsledkům na hřišti. Současně ale není podmínkou projít všemi kurzy od začátku, můžete se přidat do kteréhokoli z nich. Záleží jen na vás, kde jste, jak hrajete a jaké nároky na sebe máte.

Přehled nabízených kurzů a termínů naleznete zde.

 

Kontakt: Ing. Gabriela Horká
email: gabriela.horka@golfhostivar.cz, tel.: +420 606 471 844

 

Copyright © Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10, info@golfhostivar.cz

Design © MABEL