Golf Hostivař

Hlavní recepce

tee time, green fee, členství

724 124 818

Recepce driving range

lekce trenérů, kurzy

274 772 769
Fotogalerie
EN mail heart RSS Facebook

Magazín Golf Hostivař

magazín léto 2013

Naše další areály

Tenis Hostivař    Squash Hostivař    Ski MU

Online rezervace

Online rezervace

Generální partner

logo csob

Předpověď počasí

Partneři areálu

partneri animace

Mediální partneři

media animace

Oficiální dodavatelé

dodavatele animace

GolfShop

GolfProfi shop Hostivař

Reklama

Hickory golf
golfžurnál
Green relax
reklama vpravo 5
Golf Courses
Chci odebírat týdenní zpravodaj
Rezidence GH
areál roku 2013

 

Nabídka karet areálu Golf Hostivař

 


V našem areálu jsme rozšířili nabídku produktů vhodných zejména pro firemní účely.
 

Golf se stal vyhledávanou příležitostí pro setkání s obchodními partnery, zákazníky nebo spolupracovníky. Může být také dalším sportem, který vaše firma poskytuje svým zaměstnancům v rámci zaměstnaneckého programu. Proto jsme v našem areálu rozšířili nabídku produktů vhodných zejména pro firemní účely. Nabízíme vám využití dvou typů Firemních karet, VIP Zlatou kartu a kartu Firemní flight. Můžeme vám také poskytnout dárkové certifikáty či poukazy vhodné jako dárek.Firemní karty

 

Jsou nejjednodušší formou využití našeho areálu. Jedná se o typ karet, které používá většina firem, neboť jsou ideálním nástrojem pro čerpání golfových služeb. Nabízíme je ve dvou variantách.

 

Základem je firemní účet, na který firma odebírá poskytované golfové služby areálu Golf Hostivař. Firemní účet může mít dvě formy:

 

1)     účet nabitý předem =  firma složí libovolně dohodnutou částku (vycházející z předpokládaného využití areálu během roku).  Podle výše složené částky nabízíme slevy ve výši 10% až 25%, které poskytujeme ve formě navýšení účtu (při složení např. 100 tisíc Kč se hodnota účtu navýší na 120 tisíc Kč). 

Výše slev:      10% ……       do 30 tis. Kč        (bez DPH)

15% ……       30 - 100 tis. Kč

20% ……       100 - 300 tis. Kč

25% ……       nad 300 tis. Kč 

 

2)     účet s následnou fakturací =  firmě se následně fakturují skutečně odebrané služby (např. každých X měsíců), poskytnuté slevy jsou nižší než při nabití účtu předem (cca 5% až 10%).

 

V obou případech platí, že:

a)     k firemnímu účtu se vystaví požadovaný počet firemních karet (počet je v podstatě libovolný, podle přání zákazníka)

b)     uživatelé karet si mohou na tyto karty odebírat jakékoliv standardní golfové služby (vstupy a míče na driving, indoor, simulátory, green fee hřiště), ty se odečítají z kreditu (resp. načítají na účet) ve standardních „pultových“ cenách

c)     jednotlivé karty mohou mít navíc individuálně stanovený finanční limit (pro kontrolu nákladů ze strany firmy), celkový součet limitů všech karet se v případě firemního účtu nabitého předem pak rovná celkové složené částce. Limitní karty pak nelze přečerpat (po dohodě je ale možné opět limit navýšit = kartu „dobít“)

d)     jednu kartu může využívat i více osob – karta může ve firmě kolovat nebo držitel karty si může do areálu vzít další hosty

e)     během roku můžeme firmě na požádání předat podrobný přehled čerpání služeb na tyto karty (kdy, kdo, co, za kolik, atd.) – firma má tedy detailní přehled o využití svých karet

f)      karty nelze použít na trenéry, kurzy, konzumaci v restauraci, nákup jiných typů hracích karet, nákup služeb a zboží v golf shopu.

g)     použití firemních karet nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi (například slevy pro členy GCHOS, slevové poukázky atd.)

h)     nespotřebovaný kredit si nelze následně vybrat v hotovosti zpět (nejedná se o deponování peněz, ale o prodej služeb)

 

 

VIP Zlatá karta

 

Karta je nepřenosná a opravňuje držitele k využití těchto služeb za jeden den:

-       vstup na driving range a 4x koš míčků

-       1x fee na 9/18 jamek hřiště golfové akademie

-       1x fee na 9/18 jamek hřiště

-       4 hodiny na simulátoru

-       3 hodiny na rohoži v indoor centru

 


Firemní flight

Karta je šita na míru firmám, které do své firemní kultury zařadily golf. Karta je plně přenosná a její držitel může hrát denně jednu hru na 9jamkovém hřišti a na hřišti golfové akademie Golf Hostivař.  Během roku můžeme firmě zasílat podrobné přehledy využití karty – kdo a kdy kartu čerpal. Při zakoupení více karet "Firemní flight" v rámci jedné firmy jsou jejich pořizovací ceny samozřejmě zvýhodněny.


Proč zrovna takovýto typ karty?

Z důvodu stále narůstajícího zájmu o golf se často v rámci jedné firmy využívá téměř denně (někdy i několikrát) golfové hřiště pro obchodní účely. A tento produkt se stává zajímavým už pro firmy, kde hru na 9jamkovém hřišti v době golfové sezóny využijí alespoň 1-2 hráči 2-3x týdně. Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Ráda se s Vámi domluvím na osobní schůzce, nebo můžeme probrat potřebné záležitosti telefonicky či e-mailem.

 


Ing. Gabriela Horká
e-mail: gabriela.horka@golfhostivar.cz

tel.: +420 606 471 844

 

 

 

Copyright © Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10, info@golfhostivar.cz

Design © MABEL