Golf Hostivař

Hlavní recepce

tee time, green fee, členství

724 124 818

Recepce driving range

lekce trenérů, kurzy

274 772 769
Fotogalerie
EN mail heart RSS Facebook

Magazín Golf Hostivař

magazín léto 2013

Naše další areály

Tenis Hostivař    Squash Hostivař    Ski MU

Online rezervace

Online rezervace

Generální partner

logo csob

Předpověď počasí

Partneři areálu

partneri animace

Mediální partneři

media animace

Oficiální dodavatelé

dodavatele animace

GolfShop

GolfProfi shop Hostivař

Reklama

Hickory golf
golfžurnál
Green relax
reklama vpravo 5
Golf Courses
Chci odebírat týdenní zpravodaj
Rezidence GH
areál roku 2013

ZÁJEZD PRO NAŠE ČLENY DO ANDALUSIE

 

 

Připravili jsem pro naše členy 1. zahraniční tour - pojeďte s námi...

 

 

 

 

Hotel Guadalmina SPA and Resort****

 

Velmi elegantní a komfortní hotel postavený ve stylu andaluské haciendy s golfovou atmosférou nabízí luxusní vybavení, mezi které patří vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, bar, konferenční sály, SPA centrum, obchod se suvenýry, počítačová místnost s připojením na internet, parkoviště, herna, dva venkovní bazény se slanou vodou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, obklopen krásnou zahradou. Přímo u hotelu je písečná pláž. Hotel obklopují dvě golfová hřiště.

 

        

 

 

Guadalmina South Course:

Příjemné hřiště, které je přímo u hotelu. Jedná se o nejstarší hřiště v komplexu, navrhnul jej Javier Arana a bylo otevřeno v roce 1959. I Když jsou fairwaye poměrně široké, je známé svou obtížností. Budeme startovat z 11. jamky.

 

  

 

Los Naranjos Golf Course:

 

Los Naranjos leží poblíž města Marbella. Robert Trent Jones považuje hřiště za jeden ze svých nejlepších výtvorů na evropském kontinentu. Los Naranjos je opravdu mistrovské hřiště, má velké zvlněné greeny, široké fairwaye a vodní překážky vstupují do hry na více jamkách. Hra je opravdovou zkouškou a zážitkem pro všechny hráče. Hřiště je perfektně udržované a to z něj dělá jedno z nejlepších na Costa del Sol.

 

  Finca Cortesin Golf Course (TOP 10 Golf Courses ve Španělsku):

 

Golfové hřiště nacházející se na pobřeží Costa del Sol, nedaleko Casares, charakterizuje vynikající design, široké fairwaye a jedny z nejlepších greenů na Costa del Sol. Jedno z nejdelších hřišť Evropy měřící 6 802 metrů bylo navrženo jako mistrovské, na němž se konají prestižní mezinárodní golfové turnaje. Patří mezi středně obtížné a hru si zde vychutnají golfisté všech úrovní. Golfistům nabízí nádherné výhledy na středozemní moře i pohoří ve vnitrozemí, vyhlášenou restauraci a profesionální služby. V minulosti hostilo několikrát European Tour - Volvo World Match Play Championship.

 

 

   

Copyright © Golf Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10, info@golfhostivar.cz

Design © MABEL